TR0805NR-078K2L
MFR.Part #
TR0805NR-078K2L
JLCPCB Part #
C20167168
Description
-30%~0% -55℃~+155℃ 125mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS