MFP25SCBD52-127K
MFR.Part #
MFP25SCBD52-127K
JLCPCB Part #
C1397730
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS