MFP25SBRE52-17K4
MFR.Part #
MFP25SBRE52-17K4
JLCPCB Part #
C1776807
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS