MFP25SBRE52-154K
MFR.Part #
MFP25SBRE52-154K
JLCPCB Part #
C1776816
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS