MFP200BRD52-768R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP200BRD52-768R
JLCPCB Part #
C1799185
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 768Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS