MFP200BRD52-320R
MFR.Part #
MFP200BRD52-320R
JLCPCB Part #
C1799361
Description
-55℃~+155℃ 2W 320Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS