NCR3WSKR-73-2K7
MFR.Part #
NCR3WSKR-73-2K7
JLCPCB Part #
C19467416
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7kΩ 3W Carbon Film Resistor ±10% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS