MFP1WSBRE52-60R
MFR.Part #
MFP1WSBRE52-60R
JLCPCB Part #
C3455736
Description
-55℃~+155℃ 1W 60Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS