MFP1WSBRE52-250R
MFR.Part #
MFP1WSBRE52-250R
JLCPCB Part #
C1781296
Description
-55℃~+155℃ 1W 250Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS