MFP1WSBRE52-23K2
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP1WSBRE52-23K2
JLCPCB Part #
C3423771
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 23.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS