MFP1WSBRE52-1K5
MFR.Part #
MFP1WSBRE52-1K5
JLCPCB Part #
C1782321
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS