RC1206FR-079K09P
MFR.Part #
RC1206FR-079K09P
JLCPCB Part #
C5720607
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS