MFP1WSBBE52-100R
MFR.Part #
MFP1WSBBE52-100R
JLCPCB Part #
C1400367
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS