RT1206WRC073K24L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206WRC073K24L
JLCPCB Part #
C4146160
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS