MFN-25FRF52-56R
MFR.Part #
MFN-25FRF52-56R
JLCPCB Part #
C19470234
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS