MF0207FTE52-29K4
MFR.Part #
MF0207FTE52-29K4
JLCPCB Part #
C1375392
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS