FMP100FBE52-820K
MFR.Part #
FMP100FBE52-820K
JLCPCB Part #
C1379544
Description
-55℃~+155℃ 1W 820kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS