MF0207FTE52-249R
MFR.Part #
MF0207FTE52-249R
JLCPCB Part #
C3550660
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS