MF0207FTE52-1K33
MFR.Part #
MF0207FTE52-1K33
JLCPCB Part #
C1373813
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS