RC1206FR-7W825RL
MFR.Part #
RC1206FR-7W825RL
JLCPCB Part #
C6379055
Description
-55℃~+155℃ 500mW 825Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS