MF0207FRE52-6K81
MFR.Part #
MF0207FRE52-6K81
JLCPCB Part #
C1744851
Description
-55℃~+155℃ 6.81kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS