MF0207FRE52-634R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MF0207FRE52-634R
JLCPCB Part #
C1744592
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 600mW 634Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS