MF0207FRE52-38R3
MFR.Part #
MF0207FRE52-38R3
JLCPCB Part #
C1744644
Description
-55℃~+155℃ 38.3Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS