HHV-50JB-52-12M
MFR.Part #
HHV-50JB-52-12M
JLCPCB Part #
C1388549
Description
-55℃~+155℃ 12MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS