MF0207FRE52-37K4
MFR.Part #
MF0207FRE52-37K4
JLCPCB Part #
C1747376
Description
-55℃~+155℃ 37.4kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS