RC1206FR-10121RL
MFR.Part #
RC1206FR-10121RL
JLCPCB Part #
C6263303
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS