MF0207FRE52-23K7
MFR.Part #
MF0207FRE52-23K7
JLCPCB Part #
C1745699
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS