MFP50SBRD52-2K58
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP50SBRD52-2K58
JLCPCB Part #
C1772965
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 2.58kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS