MF0207FRE52-182K
MFR.Part #
MF0207FRE52-182K
JLCPCB Part #
C3555738
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS