RT0402BRC0713KL
MFR.Part #
RT0402BRC0713KL
JLCPCB Part #
C5879405
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS