MF0207FRD52-90R9
MFR.Part #
MF0207FRD52-90R9
JLCPCB Part #
C1747137
Description
-55℃~+155℃ 600mW 90.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS