MF0207FRD52-80R6
MFR.Part #
MF0207FRD52-80R6
JLCPCB Part #
C1747123
Description
-55℃~+155℃ 600mW 80.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS