AHA50AFB-7K68
MFR.Part #
AHA50AFB-7K68
JLCPCB Part #
C1568872
Description
50W 7.68kΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS