MF0207FRD52-63K4
MFR.Part #
MF0207FRD52-63K4
JLCPCB Part #
C1747164
Description
-55℃~+155℃ 600mW 63.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS