MF0207FRD52-20R5
MFR.Part #
MF0207FRD52-20R5
JLCPCB Part #
C1747799
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS