MFR50SFBE52-1M07
MFR.Part #
MFR50SFBE52-1M07
JLCPCB Part #
C1378042
Description
-55℃~+155℃ 1.07MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS