MF0207FRD52-15R4
MFR.Part #
MF0207FRD52-15R4
JLCPCB Part #
C3401967
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS