MF0204FRE52-464R
MFR.Part #
MF0204FRE52-464R
JLCPCB Part #
C3392633
Description
-55℃~+155℃ 400mW 464Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS