AT0603DRD0751R1L
MFR.Part #
AT0603DRD0751R1L
JLCPCB Part #
C856337
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS