MF0204FRE52-348R
MFR.Part #
MF0204FRE52-348R
JLCPCB Part #
C1745365
Description
-55℃~+155℃ 348Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS