MF0204FRE52-23R2
MFR.Part #
MF0204FRE52-23R2
JLCPCB Part #
C1745163
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS