KNP-50JR-52-91R
MFR.Part #
KNP-50JR-52-91R
JLCPCB Part #
C3466929
Description
-40℃~+200℃ 500mW 91Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS