MFR1WSFRE52-24R9
MFR.Part #
MFR1WSFRE52-24R9
JLCPCB Part #
C1753423
Description
-55℃~+155℃ 1W 24.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS