KNP-50JR-52-51R
MFR.Part #
KNP-50JR-52-51R
JLCPCB Part #
C1761652
Description
-40℃~+200℃ 500mW 51Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS