KNP-50JB-52-110R
MFR.Part #
KNP-50JB-52-110R
JLCPCB Part #
C3516546
Package
Plugin,D3.5xL9mm
Description
-40℃~+200℃ 110Ω 500mW Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS