RC1206FR-0714R7P
MFR.Part #
RC1206FR-0714R7P
JLCPCB Part #
C20163642
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS