SQM10AJB-2K
MFR.Part #
SQM10AJB-2K
JLCPCB Part #
C1408065
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 2kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS