KNP700JT-91-330R
MFR.Part #
KNP700JT-91-330R
JLCPCB Part #
C1401622
Description
-40℃~+200℃ 330Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS