KNP500JT-91-39R
MFR.Part #
KNP500JT-91-39R
JLCPCB Part #
C3500146
Description
-40℃~+200℃ 39Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS