KNP5WSJT-52-4R7
MFR.Part #
KNP5WSJT-52-4R7
JLCPCB Part #
C1398367
Description
-40℃~+200℃ 4.7Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS